ساخت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در خانه

ساخت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در خانه | در این آموزش نحوه ساخت یک دستگاه جوجه کشی خانگی دست ساز را خواهید دید ، در این قسمت همانطور که مشاهده میفرمایید دستگاه متشکل از اجزای اصلی مانند موتور چرخاننده به جهت چرخش تخم ها به صورت اتوماتیک و البته ۳۶۰ درجه ، لامپ برای تامین گرمایش دستگاه جوجه کشی ، فن برای سیرکولاسیون و یک قالب برای گرم ماندن داخل محفظه نگهداری تخم های نطفه دار و… نکته قابل توجه در این دستگاه جوجه کشی چرخش۳۶۰ درجه آن میباشد که آخرین سیستم چرخش تخم های نطفه دار میباشد.
ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه علاوه بر استارت شروع یک کسب و درآمد کاملا دست ساز میتواند تجربه ی شما در استفاده از دستگاه جوجه کشی را نیز افزایش دهد. با شروع به ساخت این دستگاه کاربر علاوه بر آشنایی دقیق با قطعات و عملکرد آنها به صورت کاملی با مشکلات دستگاه های جوجه کشی آشنا می شود و اطلاعات تخصصی بسیاری را به دست می آورد . بهره مندی از چنین فرصتی با هزینه ای بسیار کم سبب ایجاد یک تجربه ی عملی بسیار ارزشمند می شود که می تواند پایه ای محکم برای افزایش توانایی های کاربر در جوجه کشی کاملا حرفه ای بوجود آورد .

کاربر به منظور ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی نیازمند استفاده از یکسری ابزار میباشد که بسیاری از آنها همچون محفظه ی مورد نیاز، لامپ ، رطوبت سنج و … در بازار به راحتی دردسترس هستند . همچنین ابزاری مانند شانه ی جوجه کشی ، بردهای جوجه کشی و … نیز قابل تهیه از سایت جوجه کشی دات کام می باشند . یک برد الکتریکی خودکار به کاربر کمک می کند تا تنظیمات مربوط به دما و رطوبت را به دقت اندازه گیری کرده و حالتی اتوماتیک در کنترل آنها ایجاد نماید تا از اشتباهات ناشی از عدم تنظیم صحیح آنها برحذر باشد .

ابزار ساخت دستگاه جوجه کشی

البته توجه داشته باشید شما میتوانید به جای ساخت دستگاه جوجه کشی دست ساز از دستگاه جوجه کشی ارزان ساخت گروه صنعتی اسکندری نیز دیدن فرمایید، این دستگاه جوجه کشی کاملاً استاندارد بوده و امکان جوجه کشی از هر پرنده و خزنده ای را برای کاربر به ارمغان می آورد، دستگاه جوجه کشی اسکندری دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد که به نوعی محصول را تا سالیان سال تضمین مینماید. برای مشاهده دستگاه جوجه کشی اسکندری میتوانید به فروشگاه آنلاین دستگاه های جوجه کشی مراجعه فرمایید.