درباره ما

Eskandari Industrial Group

گروه صنعتی اسکندری در سال 1372 در شهر ارومیه مرکز آذربایجان غربی در یک مغازه کوچک با هدف تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعت مرغداری تاسیس گردید و در طول بیش از دو دهه گذشته روند رو به رشد خود را با حداکثر سرعت ممکن ادامه داده است به گونه ای که در حال حاضر بزرگترین سازنده ماشین های جوجه کشی صنعتی و خانگی با ظرفیت بزرگ و متوسط و کوچک در خاورمیانه میباشد. و تبدیل به یک واحد صنعتی بزرگ و پویا با سرمایه قابل توجه شده است این کارخانه در حال حاضر در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه اسقرار داشته و دارای یک واحد های مستقل ، کنترل کیفی ، بخش تحقیق و توسعه ( R & D ) با بودجه مستقل ، واحد تولید ، واحد فروش و واحد خدمات پس از فروش میباشد. این کارخانه سرمایه گذاری بسیار سنگینی را در زمینه تولید انواع دستگاه جوجه کشی و لوازم تولید دستگاه جوجه کشی انجام داده و از متخصصین مجرب ، تحصیل کرده ، و با تجربه در طراحی محصولات خود بهره برده است. به همین ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه مطابق با دانش روز دنیا بوده و با بالاترین کیفیت ممکن به بازار های داخلی و خارجی ارائه میگردد.

طراحی دقیق و اصولی ، کنترل کیفی محسوس در کل خط تولید و منتاژ ، سرمایه گذاری در زمینه واردات ماشین الات تولید ، خدمات پس از فروش بارز و قدرتمند محصولات این کارخانه را از تولیدات سایر کارگاه های تولید دستگاه جوجه کشی در کشور متمایز کرده و با خرید محصولات این کارخانه میتوانید اطمینان داشته باشید که بالاترین کیفیت ممکن را به دست خواهید آورد.

دفتر مرکزی فروش محصولات این کارخانه در ارومیه جاده تبریز بزرگ راه خاتم النبیا قرار گرفته ولی این واحد تولیدی در تمامی مراکز استان ها و در اکثر شهرستان های بزرگ و در بسیاری از شهرهای کوچک دارای نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش میباشد. به همین دلیل علاوه بر امکان ارسال دستگاه برای سرتاسر کشور و کشورهای همسایه شما میتوانید با تماس با واحد فروش تلفن نمایندگی شهر خودتان را به دست آورده و محصولات تولیدی ما را مستقیما از شهر خودتان خریداری نمایید.

ما ادعا داریم که تنها کارخانه به معنای واقعی کلمه در زمینه تولید دستگاه جوجه کشی در ایران هستیم و تنها واحدی هستیم که بصورت تخصصی این محصول را تولید مینماید. ما تمام تلاش خود را برای ارتقاء ارزش برندینگ خود در داخل و خارج از کشور انجام داده و سعی در ارائه بهترین نوع محصول و بهترین نوع خدمات پس از فروش به شما را داریم. مطمئنا خرید از تولید کننده گان متفرقه که بصورت کارگاهی و با کیفیت بسیار پایین اقدام به تولید محصولات کم کیفیت مینماید منافع شما را به خطر خواهد انداخت.

مدیریت ، تیم مهندسی و پرسنل گروه صنعتی اسکندری متعهد هستند تا شما خاطره خوبی از خرید خود از این کارخانه به یاد داشته باشید و این مهم را به نسل های بعد از خود انتقال دهید. چرا که ما بر خلاف رقبای خود نه از دیروز بلکه از 25 سال پیش با شما هستم و با توجه به سرمایه گذاری سنگین که انجام داده ایم بنا داریم در طول ده ها سال آینده نیز با شما باشیم مطمئنا این حاصل نمیگردد مگر با جلب رضایت صد در صدی شما مشتریان که این مهم به نوبه خود مهمترین عامل پیشرفت ما در طول سالیان گذشته بوده است.

در صورتی که از گروه صنعتی اسکندری با دو دهه سابقه ، محصولی  را خریداری مینمایید ما متعهد میشویم که:

  1. کالای خریداری شده توسط شما با بهترین کیفیت ممکن تولید گردیده است.
  2. حداقل سه مرحله کنترل کیفی را در کارخانه گذرانده است.
  3. با بهترین نوع بسته بندی برای شما ارسال میگردد به نحوی که امکان آسیب دیدن آن در راه وجود ندارد.
  4. پرونده مشخصی از دستگاه شما در محل کارخانه جهت ارائه خدمات پس از فروش باقی میماند و تا ده سال بعد از خرید شما میتوانید با ارائه شماره سریال دستگاه لوزام یدکی مورد نیاز را از کارخانه تهیه فرمایید.
  5.  یک واحد مستقل برای انجام خدمات گارانتی در این کارخانه دوره دیده و آماده ارائه خدمات گاارنتی به محصولات خریداری شده از طرف شما میباشند.
  6. میتوانید مطمئن باشید که کالاهای خریداری شده از طرف شما دقیقا مطابق با مشخصاتی است که در کاتالوگ و یا وب سایت به آن اشاره شده است

تمامی تولیدات این کارخانه با برند EIG و با برند easy-bator به بازار ارائه میگردد تمامی محصولات این کارخانه دارای بارکد 9 رقمی مخصوص به خود میباشد.

مشتری شریک ماست

reza-eskandarireza-eskandari

مهندس رضا اسکندری

مدیریت بازاریابی و مشاور مدیر عامل گروه صنعتی اسکندری