دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی ارزان | امروزه در بازار ایران شاهد حضور دستگاه های جوجه کشی بسیاری هستیم که با قیمت های ارزان به فروش میرسند ، حال اگر نگاهی به درون این دستگاه های جوجه کشی بیندازیم خواهیم دید یک ماشین جوجه کشی چینی با قطعات بی کیفیت میباشد ، پس از جوجه کشی با این دستگاه خریدار متوجه راندمان بسیار پایین آن میشود. از جمله این دستگاه های جوجه کشی میتوانیم به کاکس ماشین اشاره نماییم که با نام کاکس هلند به فروش میرسد ، زمانی که دستگاه و قطعات دستگاه را آنالیز میکنید خواهید دید که تماماً از قطعات چینی استفاده شده است ، اگر هم بخواهیم مثالی برای این موضوع بزنیم میتوانیم به سنسور آنها اشاره کنیم که قیمت این سنسورها در ایران فقط ۱۰۰۰ تومان میباشد.

گروه صنعتی اسکندری به عنوان پرچمدار دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی همیشه بهترین ماشین های جوجه کشی را طراحی  ، تولید و عرضه نموده است، دستگاه جوجه کشی تولید شده توسط گروه صنعتی اسکندری دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد ، این واحد تولیدی در سطح خاور میانه بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی را با عنوان ایزی باتور ۶ تولید نموده است. در طراحی ایزی باتور ۶ و ۵ از دستگاه جوجه کشی آرکام کره الگو گرفته شده است و حتی ایزی باتور در برخی نقاط دارای برتری خاصی نسبت به آرکام  کره نیز میباشد یک نمونه از این موارد استفاده از سنسور SHT 15 میباشد که آخرین ورژن حسگر SHT میباشد. این در حالی است که در آرکام کره ورژن پایین تر SHT به کار گرفته شده است.

قیمت دستگاه جوجه کشی

در مقایسه قیمت این دو دستگاه جوجه کشی خواهید دید که آرکام تقریباً از قیمتی دو برابری نسبت به دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۶ و ۵ برخوردار است. در حالی که تفاوت این دو دستگاه جوجه کشی بسیار ناچیز است.