دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک ، در ایران گروه صنعتی اسکندری برای اولین بار دستگاه جوجه کشی با قابلیت جوجه کشی اتوماتیک را طراحی و تولید نمود. این قابلیت برای افرادی طراحی شد که هیچ دانش قبلی در مورد جوجه کشی نداشته اند و با استفاده از این سیستم تنها کاری که باید انجام دهند این است که تخم ها را درون دستگاه قرار دهند. 

سیستم جوجه کشی دستی

فرض کنید شما میخواهید از پرنده مرغ یا بلدرچین جوجه کشی نمایید ، برای ان کار ابتدا باید شرایط جوجه کشی این پرنده را به طور کامل بدانید که شامل میزان دما در شتر و هچر ، میزان رطوبت در ستر و هچر ، میزان چرخش در هچر و ستر و… میبینید که داشتن دانش کافی از یک سو و تنظم کردن دستگاه و زیر نظر داشتن آن از سوی دیگر شما را نگران میسازد که مبادا جوجه کشی با مشکلی روبرو گردد. 

سیستم جوجه کشی اتوماتیک

اما با استفاده از دستگاه جوجه کشی اتوماتیک  ۴۸ تایی یا ۹۶ تایی شما میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی جوجه کشی را به صورت کاملاً اتوماتیک انجام دهید. نحوه کارکرد دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک به این صورت است که بر روی برد دستگاه نام پرنده هایی مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، بوقلمون ، اردک وجود دارد و شما فقط کافی است تا پرنده مورد نظر را از لیست پرندگان انتخاب نمایید سپس دستگاه خود به صورت کاملاً اتوماتیک تمامی تنظیمات را انجام خواهد داد و شما فقط کافی است تا از نطفه دار بودن تخم ها اطمینان حاصل فرمایید و آنها را درون دستگاه جوجه کشی قرار دهید. 

دستگاه جوجه کشی پیشنهادی 

پیشنهاد ما خرید دستگاه های جوجه کشی اسکندری میباشد ، زیرا کارخانه سازنده این محصولات با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت دستگاه های جوجه کشی توانسته رتبه برترین و بزرگترین سازنده دستگاه جوجه کشی را به خود اختصاص دهد، کارخانه گروه صنعتی اسندری همانند یک سوپر مارکت دستگاه های جوجه کشی انواع ماشین های جوجه کشی خانگی ، ماشین های جوجه کشی صنعتی و انواع دستگاه های جوجه کشی سفارشی را با نهایت کیفیت تولید مینماید. چنانچه قصد خرید دستگاه جوجه کشی دارید میتوانید به فروشگاه دستگاه جوجه کشی اسکندری مراجعه فرمایید.