انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی

انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی و خانگی

انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی | در بازار ایران دستگاه های جوجه کشی فراوانی را میتوانید مشاهده فرمایید که از این جمله میتوانیم به انواع دستگاه های جوجه کشی چینی ، دستگاه های جوجه کشی کره ای ، دستگاه های جوجه کشی ایرانی و انواع دستگاه های جوجه کشی خارجی دیگر اشاره نماییم. اکثرا دستگاه های جوجه کشی چینی با نام های کاکس هلند وارد ایران میشوند و در داخل به نام دستگاه جوجه کشی ساخت هلند به فروش میرسد.

اما متاسفانه بعد از مدتی افرادی که این ماشین های جوجه کشی خانگی را خریداری کرده اند هیچ خدمات پس از فروشی به آنها تعلق نخواهد گرفت چراکه دستگاه ساخت چین بوده و هیچ خدمات پس از فروشی بر روی آن ارائه نمیگردد، حال اینکه این دستگاه ها به نام ماشین جوجه کشی ساخت هلند به فروش میرسند. در این میان بسیاری از تولید کنندگان داخلی نیز هستند که انواع ماشین های جوجه کشی را در قالب های مختلف مانند گالوانیزه ، فولاد ، MDF ، چوبی و… تولید مینمایند.

محصولات ذکر شده نیز به دلیل قالب نامناسب اکثراً راندمانی معادل ۲۰ درصدی دارند ، چنانچه بخواهیم دلایلی برای راندمان پایین این دستگاه ها بزنیم میتوانیم به زنگ زدن جنس بدنه گالوانیزه و فولاد ، و یا به نفوذ رطوبت درون بافت MDF اشاره نماییم. با اینکه موارد زیادی در این دستگاه های جوجه کشی وجود دارد که باعث کاهش راندمان دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی ایرانی میگردد اما برترین علل این موضوع را برای شما بیان کردیم.

دستگاه های جوجه کشی هلندی و کره ای بدل

دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین نامی است در ایران برند سازی شده است در حالی که اگر شما در گوگل به دنیال شرکت سازنده هلندی به نام کاکس بگردید خواهید دید که چنین کارخانه در جهان وجود دارد ، حال اگر به بازار معروف اینترنتی چینی علی بابا مراجعه فرمایید خواهید دید دستگاه ایزی جیک که به گفته فروشنده در ایران ساخت کره است در بازار چینی به قیمت ۲۸ دلار به فروش میرسد.

اکثراً افراد سودجو دستگاه های جوجه کشی تقلبی و چینی را به قیمت ارزان خریداری مینمایند و در بازار ایران به نام دستگاه جوجه کشی خارجی به فروش میرسانند ، ایزی جیک و کاکس ماشین نمونه هایی هستند که توسط چین تولید میگردند اما در ایران با نام های دستگاه جوجه کشی هلندی و دستگاه جوجه کشی کره ای به فروش میرسند. در کلیپ بالا کاملاً میتوانید مشاهده فرمایید که محصول به چه قیمتی در چین به فروش میرسد.

دستگاه های جوجه کشی کره ای اصل

دستگاه جوجه کشی اصل کره

ماشین های جوجه کشی کره ای اصل نیز در بازار به ندرت یافت میگردد ، نام دستگاه جوجه کشی کره ای اصل آرکام میباشد که از راندمان بسیار بالایی نیز برخوردارند ، تنها مشکلی که میتوان در دستگاه های جوجه کشی آرکام کره اعلام کرد قیمت بسیار بالای آن محصول میباشد ، لازم به ذکر است که هر ماشین جوجه کشی دیگری را به عنوان دستگاه جوجه کشی اصل کره معرفی کردند میتوانید مطمعن باشید که یک ماشین جوجه کشی بدل را با فرصت طلبی میخواهند به فروش برسانند.

دستگاه های جوجه کشی ایرانی

دستگاه های جوجه کشی ایرانی

دستگاه جوجه کشی ایرانی نیز کشور عزیزمان بسیار تولید میگردد که به مراتب از کیفیت بهتری نسبت به دستگاه های جوجه کشی چینی برخوردارند ، اگر بخواهیم یکی از برترین سازندگان دستگاه های جوجه کشی در ایران نام ببریم میتوانیم به گروه صنعتی اسکندری اشاره نماییم که عنوان برترین و بزرگترین سازنده دستگاه های جوجه کشی در ایران و خاورمیانه دریافت نموده است. این واحد تولیدی توانسته تا به امروز برترین دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی را تولید نماید. از جمله ماشین های جوجه کشی خانگی اسکندری میتوانیم به ایزی باتور ۱ ، ایزی باتور ۲ ، ایزی باتور ۵ ، ایزی باتور ۶ ، به منظور مشاهده تمامی دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری میتوانید به فروشگاه آنلاین انکیباتورهای طیور ما مراجعه فرمایید.

توجه داشته باشید شما نیز میتوانید با مراجعه به فروشگاه دستگاه های جوجه کشی اسکندری یکی از ماشین های جوجه کشی صنعتی یا خانگی را خریداری فرمایید و به جوجه کشی از هر پرنده یا خزنده ای که بخواهید بپردازید.