ساختن دستگاه جوجه کشی در خانه

در این ویدئو نحوه ساختن یک انکوباتور جوجه آوری ساده در خانه را میتوانید مشاهده فرمایید و چنانچه مطابق با آموزش های ارائه شده در ویدئو پیش بروید میتوانید یک ماشین جوجه کشی ساده با راندمانی متوسط را بسازید.  ویدیو ارائه شده به اندازه کافی واضح میباشد و نیازی به توضیحات اضافی نیست در صورتی که در هر قسمت از این آموزش سوالی داشتید میتوانید در قسمت نظرات بیان نمایید تا پاسخگوی شما دوست عزیز باشیم. لازم به ذکر است که شما میتوانید با خرید یک دستگاه جوجه کشی ایزی باتور از مزایای بسیاری مانند قسمت ارزان ، سیستم جوجه کشی حرفه ای ، 12 ماه گارانتی بی قید و شرط ، 10 سال تضمین تولید قطعات و خدمات پس از فروش و ده ها مورد دیگر که همه و همه به واسطه خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت به شما تعلق خواهد گرفت.

پیشنهاد ما خرید انکوباتور جوجه آوری ایزی باتور 5 که از دسته ماشین های جوجه گیری خانگی است میباشد که قیمتی منصفانه دارد و از استانداردهای بین المللی طبعیت مینماید، توجه داشته باشید که این محصول با تخفیف بسیار ویژه ای به این قیمت فروخته میشود و قیمت واقعی محصول بیشتر از قیمت مذکور میباشد.

[su_button target=”blank” style=”3d” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ desc=”فروشگاه دستگاه جوجه کشی”]فروشگاه آنلاین دستگاه های جوجه کشی اسکندری[/su_button]