• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .
2

Guest
با سلام.هنگامی که درب دستگاه رو برای چرخش تخم باز میکنیم مقدار زیادی گرما هدر میرودواینکه اگه دما از حد طبیعی بالاتر رفت چیکار کنیم ؟

ا

ابوالفضل

Guest
سلام ببخشید تخم مرغ نظیر از ندارم باید چکار کنم

N

Nnnnn

Guest
ببخشید اگر از لامپ 100وات استفاده کنم مشکلی برای تخم ها پیش نمی آید

R

Rasool. Brzegar

Guest
سلام . بعد از ۱۸ روز باید رطوبت رستگاه رو بیشتر و کنیم؟
اگه باید بیشتر کنیم ‌چجوری باید این کار و بکنیم؟

پ

پرسپولیس

Guest
سلام خسته نباشید
من یه مرغ دارم که تقریبا هر روز یا یه روز درمیون تخم میکنه اما خروس نداره .. میخواستم بپرسم هیچ راهی نیست که با این شرایط تخم ها جوجه بشن ؟!
یه زن تنهایی حامله میشه؟؟؟

پ

پرسپولیس

Guest
سلام . بعد از ۱۸ روز باید رطوبت رستگاه رو بیشتر و کنیم؟
اگه باید بیشتر کنیم ‌چجوری باید این کار و بکنیم؟
رژوبت باید برسه به۷۵درصد با اضافه کردن اب یا گذاشتن اسفنج داخل ظرف های اب
با سلام.هنگامی که درب دستگاه رو برای چرخش تخم باز میکنیم مقدار زیادی گرما هدر میرودواینکه اگه دما از حد طبیعی بالاتر رفت چیکار کنیم ؟
میتونی برای چرخاندن تخم در دستگاه خانگی از یه ظرف ماست یا ظرفی که درب پیچ دار داشته باشه و دهانه ان جوری باشه که دست داخلش به راحتی بره این ظرف رو به بدنه دستگاه با چسب حرارتی یا هر چسب دیگه بچسبونی موفع میخوای تخم ها رو بچرخونی درب ظرف رو که پیچیه باز میکنی دستتو میبری داخل دستگاه تخم میچرخونی کارت که تموم شد درب رو دوباره میبندی میتونی از ظرف ماست بزرگ استفاده کنی.برای دما هم یه فن بالای دستگاه بزار هر موقع دیدی دما یا رطوبت بالا رف فن رو روشن کن تا دما و رطوبت دستگاه رو خارج کنه.یه فن هم حتما داخل روسن باشه جوری که به ظرف اب باد بزنه باشه.

م

محمودعلی

Guest
دوستان عزیز هر گونه سوالایی یا مشکلی در مورد ساخت دستگاه جوجه کشی دارید مطرح بفرمایید تا کارشناسان ما پاسخ دهند
سلام من جوجه هام تشکیل شده اند ولی به خاطر دادن پروتیین های زیاد به مرغ ها پوسته سفت شده چطور می توانم بهشون کمک کنم تا در بیان

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام من جوجه هام تشکیل شده اند ولی به خاطر دادن پروتیین های زیاد به مرغ ها پوسته سفت شده چطور می توانم بهشون کمک کنم تا در بیان
سلام
با بالابردن رطوبت میشه کمکشون کرد
کار دیگه ای نمیشه انجام داد

بالا