• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .

خرید اینترنتی تخم نطفه دار

• شروع کننده موضوع مهرداد
  • تاریخ شروع
م

مهرداد

Guest
تمام کسانی تخم نطفه دار اینترنتی خرید میکنند تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ح

حمید

Guest
سلام
دوستان من یکبار 5 تا تخم به اسم کاسکو دادن به من یک میلیون تومان هم پول گرفتن ، همه تخم ها بدون نطفه و پوچ بود . حالا هم جواب تلفنم رو نمیدن . اگر هم با یه خط دیگه زنگ بزنم بعد از برداشتن گوشی به بهانه های مختلف قطع میکنه گوشی رو .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ع

علیزاده

Guest
سلام من هم تخم کاسکو خریدم و پوچ بود الان هم جوابم رو نمیدن و سایتشون بسته شده.

ق

قاسمی

Guest
سلام
توصیه میکنم حضوری خرید کنید.من هشت عدد تخم شتر مرغ خریدم .پولو گرفتن وهیچ تخمی برای من ارسال نشد .الان دوسال شد تلفن وهم جواب نمیدن.این برای من سواله که چرا سایتشونو نمیبندن
طرف همینجور داره کلاهبرداری میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
م

معین

Guest
سلام معتبرترین شرکت ویا سایتی که واقعا تخم نطفه دار پرندگان زینتی دارن کدوم شرکته؟؟؟؟

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام معتبرترین شرکت ویا سایتی که واقعا تخم نطفه دار پرندگان زینتی دارن کدوم شرکته؟؟؟؟
سلام ، چیزی به عنوان خرید اینترنتی تخم نطفه دار معتبر نداریم ! همه دغلن ! اصلا دغل هم نباشن ندیده و نشناخته مگه میشه تخم نطفه دار خرید ! دستگاه مکانیکی نیست که ، تخمی هست که داخلش نطفه ی زنده وجود داره ! اگه دمای نگهداری ، زمان نگهداری ، حمل و نقل و ... نامناسب باشه نطفه داخلش میمیره ! از طرف دیگه ممکنه تخم فلان نژاد کمیاب مرغ رو بخری ، برات تخم مرغ داخل مغازه رو بفرستن !! چجوری میخوای بری شکایت کنی ؟!
پس بهتره مستقیم از فروشنده ی موجود در شهر یا استان خودتون خرید کنید و به هیچ وجه از سایت اینترنتی تخم نطفه دار خریداری نکنی

ع

عبدالغفار

Guest
سلام منم از ... 4 تا تخم شتر مرغ خریدم هر 4 تا گندیده بودن حالا کسی جوابمو نمیده خدا ازتون نگذره

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ع

عشقی

Guest
سلام
توصیه میکنم حضوری خرید کنید.من هشت عدد تخم شتر مرغ خریدم .پولو گرفتن وهیچ تخمی برای من ارسال نشد .الان دوسال شد تلفن وهم جواب نمیدن.این برای من سواله که چرا سایتشونو نمیبندن
طرف همینجور داره کلاهبرداری میکنه
ازطریق پلیس فتاشکایت کن.

بالا