• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .

تنظیمات دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1

• شروع کننده موضوع حمید بارز
  • تاریخ شروع
م

ماهان

Guest
سلام من یک دستگاه ایزی باتور ۱خریدم می‌خوام تخم مرغ بزارم داخلش ولی نمیدونم رطوبت باید چند باشه هرکی یه چیز میگه یکی میگه باید روی ۶۵باشه یکی میگه باید روی ۶۰باشه یکی میگه باید روی ۵۸باشه نمیدونم رطوبت روچند بزارم

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام من یک دستگاه ایزی باتور ۱خریدم می‌خوام تخم مرغ بزارم داخلش ولی نمیدونم رطوبت باید چند باشه هرکی یه چیز میگه یکی میگه باید روی ۶۵باشه یکی میگه باید روی ۶۰باشه یکی میگه باید روی ۵۸باشه نمیدونم رطوبت روچند بزارم
سلام
برای مرغ رطوبت در دوره ستر 60 و در دوره ی هچر 70 باید باشه
داخل دفترچه راهنما و برگه های همراه دستگاه هم نوشته شده

س

سجاد

Guest
سلام الان روز 21 هست برای کبک در ایزی باتور 1 بخوام وارد هچ کنم دکمه ای لازم نیست بزنم؟
و بعد چطوری دما رو بیارم پاین رطوبت رو ببرم بالا

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام
اگه روزشمار فعال باشه نیازی نیست و اتوماتیک تغییرات انجام میشه ، اگه میخواید هم دستی این کارو میتونید از روی پنل انجام بدید
برای اطلاعات بیشتر میتونید با بخش خدمات پس از فروش ما در تماس باشید ، همینطور دفترچه راهنما و سی دی اموزشی هم اطلاعات کاملی در این مورد داره :
04432387787 خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری

ا

احسان

Guest
سلام دستگاه ایزیباتور یک دارم دما روی ۳۷.۷ هست ورطوبت ۷۱ و چشمک زنه آیا مشکلی داره ?
و دوم این که چرا شانه ها نمیچرخن؟

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام دستگاه ایزیباتور یک دارم دما روی ۳۷.۷ هست ورطوبت ۷۱ و چشمک زنه آیا مشکلی داره ?
و دوم این که چرا شانه ها نمیچرخن؟
سلام
دوست عزیز دستگاه رو روی حالت هچ قرار دادید ؟ روی هچ باشه نمیچرخه و رطوبت میره بالا
سی دی اموزشی کار با دستگاه رو حتما مشاهده کنید و هر مشکلی داشتید با بخش خدمات پس از فروش ما در میان بزارید راهنمایی میکنن :
04432387787 خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری

م

مسعود

Guest
سوراخ رو صفحه بالایی در ایزی باتور یک چیه ؟باید با درپوش پلاستیکی که داخل جعبه هست ببنیم موقع جوجه کشی؟تشکر

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سوراخ رو صفحه بالایی در ایزی باتور یک چیه ؟باید با درپوش پلاستیکی که داخل جعبه هست ببنیم موقع جوجه کشی؟تشکر
سلام
داخل دفترچه و همین طور سی دی اموزشی توضیحات کاملی داده شده ، این درپوش ها برای ایجاد هوا و تنظیم رطوبت در دوره هچر مورد استفاده قرار میگیرن . اگه رطوبت خیلی بالا رفت بازشون کنید ، حتما کامل سی دی اموزشی رو نگاه کنید

بالا