• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .

تخم نطفه دار مرغ مریض

• شروع کننده موضوع حسام حمیدی
  • تاریخ شروع
ح

حسام حمیدی

Guest
تخم نطفه دار مرغ مریض
با عرض سلاو خسته نباشید من یک مرغ دارم که مریض هست خروس هم دارم تخم هاشون نطفه داره اما سوالم اینجاست که آیا وقتی مرغ مریض هست تخم نطفه دار تبدیل به جوجه خواهد شد یعنی مشکلی برای جوجه به وجود نخواهد آمد؟ لطفاً دوستانی که تجربه این مورد رو دارند جواب بدن

ن

نوشین زندیش

Guest
تخم نطفه دار مرغ مریض
با عرض سلاو خسته نباشید من یک مرغ دارم که مریض هست خروس هم دارم تخم هاشون نطفه داره اما سوالم اینجاست که آیا وقتی مرغ مریض هست تخم نطفه دار تبدیل به جوجه خواهد شد یعنی مشکلی برای جوجه به وجود نخواهد آمد؟ لطفاً دوستانی که تجربه این مورد رو دارند جواب بدن

سلام ما یه پرورشگاه کوچیک داشتیم که اونجا مرغ و بلدرچین پرورش میدادیم اما مرغ هایی که مریض بودن تخم های نطفه دارشون رو مصرف نمیکردیم چون جوجه اونها مریض یا ناقص به دنیا میومد

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
تخم نطفه دار مرغ مریض
بله همان طوری که خانم زندیش فرمودند جوجه به عمل آمده از این تخم ها اکثراً ناقص خواهد بود. در صورتی که سوال دیگری در این مورد داشتید در خدمتیم.

بالا