• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .

تخم نطفه دار انواع ماکیان

ا

ارام

Guest
کسی از سایت آریا طیور شکایت نکرده؟
چرا من میخوام شکایت کنم یک میلیون و سیصد تومن پول دادم تخم بدون نطفه فرستادن تخم غاز بدون نطفه میدن به جای تخم طاووس پایه واساسشون کلاهبرداریه از اونایی که کلاه سرشون رفت خواهش میکنم شکایت کنن ساده نگزرن از این کلاهبرداریشون

آ

آراد

Guest
دوستان حتماً تجربیات زیادی در این مورد دارند و معرفی خواهند نمود.
تنها چیزی که میتونم بگم کلاه برداری وب سایت نطفه هستش به آدرس notfe.com مراقب این افراد باشید که کاملاً کلاهبردار هستند و تا همین الان شکایت های بسیاری علیهشون در حال پیگیری هست.
و تنها توصیه اینکه برای خرید تخم نطفه دار ترجیحاً به صورت حضوری تشریف ببرید تا از صحت ماجرا مطلع بشید بعد خرید کنید.
خدادوست هم ب جای مرغ شاخدار تخم مرغ معمولی فرستاد

م

مسعوددد

Guest
با سلام
یعنی هیچ مکانی وجود نداره برای خرید تخم نطفه دار..؟ مگه میشه

ب

بیچرانلو

Guest
سلام
رویان طیور هم کلاه برداره؟ تازه راه افتاده، شما اطلاعی ازشون ندارین؟

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
پیغام هایی که حاوی شماره ی تماس باشند منتشر نخواهند شد . فقط ID تلگرام و یا سایر پیام رسان ها و ایمیل مجاز به انتشار می باشد .

و

وحید

Guest
سلام به همگی رفیقمون راست میگه طرف مغز خر نخورده که تخم سالم و نطفه دار رو به یک صدم قیمت بفروشه خب میذارن زیر دستگاه یه ماه بعد هر تخم ک جوجه شد رو با صد درصد سودش راحت میفروشه دیگه

م

میلاد

Guest
من چند وقت پیش از سایت تک نطفه خرید کردم. اما متاسفانه بعد از دو هفته تعدادی تخم فرستاد که همه آنها یا فاسد بودند یا بدون نطفه. من انواع مرغ های زینتی و بومی سفارش دادم، اما برای من تخم غیر رسمی فرستاده بودند. در هر صورت کلاهبرداری بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا