• بنابر فرموده، قرار دادن هرگونه شماره ی تماسی ، در داخل پست های انجمن اکیدا ممنوع می باشد . جهت ارتباط با سایر اعضا میتوانید ، یوزر تلگرام و یا ایمیل و یا یوزر سایر پیام رسان ها را قرار دهید .

ایزی باتور 2

R

rezabinesh

Guest
با سلام و درود بر شما دوست عزیز من یه دستگاه ایزی باتور 2 از شما خریداری کردم خواستم بدونم اون فن دایم کار یعنی فن کوچک که در دوران ستر کار میکنه رو باید در دوران هچر با فشار دادن دکمه downخاموشش کنیم یا نه ؟؟؟ و سوال دوم اینه که چجوری میتونیم به شما ویدیو موفق از جوجه کشی ارسال کنیم ؟

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام رضا جان
لطفا برای اطلاع از مسائل فنی با شماره ی بخش خدمات پس از فروش ما تماس بگیرید قدم به قدم راهنماییتون می کنند
04432387787

در مورد ارسال ویدیو هم میتونید به این شماره در تلگرام پیغام بدید و بگید که از طرف سایت جوجه کشی دات کام شماره رو دادیم بهتون
09143403463 مهندس محمودی
موفق باشید

R

Reza876456

Guest
سلام با سپاس از پاسختون ببخشید این قدر سوال میکنم فن کوچک دایم کار باید تو سه روز اخر هچ باید خاموش بمونه یا روشن ؟؟؟؟ من ستر هچر همزمان نمیکنم اگه میشه لطفا از همین جا پاسخ بدین
الانم دو سه بار برق رفته خوشبختانه در زمان برق رفتن خونه بودم و باتری ماشین رو وصل کردم اشکال اساسی این محصول یکی بدنه ی ضعیف داخل دستگاه و دیگش باید هی اب بریزی و تنظیم رطوبت بر عهده خودتونه و یه مشکل خیلی اساسی اینه که یدونه باید بهش باتری وصل باشه تا زمان برق رفتن خودش دو سه ساعت نگهداره و بعدش که برق اومد باتری خودش شارژ بشه در غیر این شب برق میره و جوجه ها تلف میشن

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
خواهش می کنم رضا جان

در کارخانه ما وظایف تقسیم شده است و من به عنوان یکی از مسئولان سایت، نمیتونم دقیق شما رو راهنمایی کنم . برای همین شما رو به کارشناس خدمات پس از فروش معرفی کردم که بیش از چندین سال تجربه عملی در این حوزه دارن و کارشناس خبره ی این امر محسوب می شن . ایشون بدون شک بهتر و کاملتر راهنماییتون خواهند کرد .

در مورد بدنه که بدون شک بهترین در تولیدات داخلی هست و ما هم همواره در صدد پیشرفت و همراهی بیشتر با تکنولوژی های روز دنیا هستیم.

در نمونه ی 40 تایی و 80 تایی (ایزی باتور 3 و 4) که تولید جدید هستند و بزودی به بازار عرضه خواهند شد، از پمپ اب استفاده شده . در نمونه ی های قدیمیتر اب دستگاه باید به صورت دستی تامین بشه.

در مورد اخر ، اصولا برق خیلی کم باید قطع بشه ! قطع برق کشور هست که مشکل اساسی محسوب میشه ! اینکه دستگاه توانایی اتصال به باطری رو داره هم یک اپشن بزرگ به حساب می یاد . در صورتی که بسیار روی این مورد حساس هستید می تونید دستگاه UPS تهیه کنید . پیشنهاد اکید میکنم که در این مورد هم با کارشناس بخش خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید، ایشون بهتر راهنماییتون میکنن

04432387787

موفق و پیروز باشید

بالا