چرا دستگاه جوجه کشی اسکندری؟!

چرا دستگاه جوجه کشی اسکندری | بسیاری از افراد به دنبال یک ماشین جوجه کشی هستند تا فقط از چند پرنده به صورت تفریحی جوجه کشی نمایند و بسیاری دیگر نیز به دنبال دستگاه جوجه کشی میباشند تا بتوانند به طور حرفه ای از پرنده های مورد نظر خودشان جوجه کشی کنند.

خوشبختانه دستگاه جوجه کشی اسکندری هر دو مورد را شامل میگردد یعنی کاربر میتواند به راحتی با استفاده از این دستگاه جوجه کشی (دستگاه جوجه کشی خانگی – دستگاه جوجه کشی صنعتی ) از هر پرنده ای به صورت اتوماتیک و حرفه ای جوجه کشی نماید ، همانطور که میدانید دستگاه جوجه کشی دیجیتال در بازار ایران بسیار زیاد است فقط با این تفاوت که برخی از آنها بدل و برخی دیگر اصل میباشند.

چرا دستگاه جوجه کشی اسکندری | سابقه گروه صنعتی اسکندری

یکی از از نکاتی که ما میتوانیم به دستگاه های جوجه کشی اسکندری اعتماد کنیم سابقه این کارخانه در ساخت دستگاه جوجه کشی میباشد ، گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت ماشین جوجه کشی خانگی و صنعتی توانسته عنوان برترین و البته بهترین تولید کننده دستگاه های جوجه کشی در سطح خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.

کیفیت ساخت دستگاه های جوجه کشی

گروه صنعتی اسکندری برای ساخت دستگاه های جوجه کشی خود از سیستم کنترل کیفی چند مرحله ای استفاده کرده است که دستگاه را در چندین بازه زمانی در تولید کاملاً کنترل مینمایند و حتی در هنگام خروج از کارخانه نیز به طور کامل دوباره تست میشوند تا راندمان دستگاه کاملاً تضمین گردد. این در حالی است که بسیاری از دستگاه های جوجه کشی ساخت ایران بدون حتی کوچکترین کنترلی روانه بازار میگردند و در نتیجه راندمان کافی را ارائه نمیدهند و یا بسیاری از قطعات این دستگاه های جوجه کشی بعد یک دوره جوجه کشی دیگر کاربرد کافی را ندارند.

 

گارانتی دستگاه جوجه کشی

گارانتی یکی از مواردی است که همیشه به نوعی تضمین یک دستگاه محسوب میگردد و بسیاری از افراد با اتکا به گارانتی محصول به آن اکتفا میکنند و محصول را خریداری مینمایند، دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار ایران اکثراً دارای گارانتی میباشند اما در هنگام ارائه خدمات زمانی که با مرکز گارانتی تماس میگیرید هیچ پاسخی دریافت نمیکنید زیرا گارانتی ارائه شده بر روی این نوع محصولات فقط برای به فروش رساندن محصول ارائه شده است. 

گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی خود را ۱۲ ماه بدن هیچ قید و شرطی تضمین مینماید ، این واحد تولیدی دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی ر سراسر ایران میباشد که توانسته رضایتمشتریان را به نحو احسنت جلب نماید.

 

قطعات مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی

همانطور که میدانید راندمان و کیفیت یک ماشین جوجه کشی را قطعات تشکیل دهنده آن تضمین مینماید ، دستگاه جوجه کشی اسکندری از قطعات مکانیکی و الکترونیکی ساخت مالزی ، بدنه پی وی سی ، سنسور سوئیسی و… تشکیل شده است که هر یک از بهترین نوع قطعات انتخاب شده اند ، این در حالی است که برخی دستگاه های جوجه کشی در بازار ایران از سنسور LM35 که یک سنسور چینی میباشد و قیمتی پایینیی دارد استفاده شده است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به انجمن جوجه کشی مراجعه کنید و با دوستان خود به بحث بپردازید و یا به فروشگاه آنلاین دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری مراجعه فرمایید و از ماشین های جوجه کشی دیدن فرمایید.