قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “www.joojekeshi.com”

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “www.joojekeshi.com” و سفارش کالا از این پایگاه به معنای توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد
سایت  ” www.joojekeshi.com ” یک فروشگاه اینترنتی به مالکیت گروه صنعتی اسکندری می‌باشد که زیر نظر مستقیم این شرکت اقدام به فروش آنلاین تولیدات محصولات تولیدی توسط گروه صنعتی اسکندری می‌نماید.
اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” توسط متخصصان شرکت فنی نوشته و توسط تیم فنی سایت بر روی فروشگاه قرار می‌گیرد.
از این رو مشتری عزیز بایست در هنگام خرید به دقت مشخصات و بررسی‌های محصول را خوانده و به دستگاه آگاهی کامل داشته باشد. هرگونه نا آگاهی از مشخصات فنی و عمومی دستگاه بعد از خرید مورد پذیرش نمی‌باشد.لطفاً در هنگام خرید به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.
فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در ” www.joojekeshi.com ” شکل می‌گیرد، پذیرا نیست.
وب سایت ” www.joojekeshi.com ” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سایت ” www.joojekeshi.com ” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
خدمات و محتویات سایت، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این کار لطفاً با ما تماس بگیرید.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” می‌باشد.

ارتباط با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت ” www.joojekeshi.com ” است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه یا تماس تلفنی از طرف آدرس‌های رسمی و شماره تماس‌های تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم.
فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” از سایت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی اسکندری می‌باشد.
سایت‌های گروه صنعتی اسکندری در زیر برای شما لیست شده است:
www.joojekeshi.com
www.chicken-device.ir
www.hovabator.ir
www.heater.iran-mashin.com
www.irangarch.com
www.iran-mashin.com
www.iranjooje.com
به غیر از سایت‌های مندرج، این شرکت سایت دیگری نداشته و مسئولیت خرید و سایر پیشامدها از سایت‌های آنلاین دیگر را عهده دار نخواهد بود.
برای تماس با فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com “، فقط آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل کنید. یا با شماره‌های درج شده در همین سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش و تحویل سفارش

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی” www.joojekeshi.com “درج شده و فروشگاه اینترنتی ” www.joojekeshi.com ” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در موعد مشخص، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
فروشگاه ” www.joojekeshi.com ” تمام تلاش خود را می‌نماید که در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده توسط خریدار را ارسال نماید. در صورت وجود مشکلات ارسال و تولید مراتب به اطلاع خریدار رسیده و مدتی در تحویل کالا وقفه خواهد افتاد.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
مدت گارانتی و خدمات گارانتی به وضوح در سایت ” www.joojekeshi.com ” و همچنین بر روی برگ گارانتی کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ” “و یا فکس “” و یا ایمیل به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. (خاطرنشان می‌سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری می‌گردد)
در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.
خریدار به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه کالا برای خریدار ارسال نگردیده باشد.

گروه صنعتی اسکندری
Eskandari Industrial Group – EIG