چرا انکوباتورهای گروه صنعتی اسکندری فروش اقساطی ندارند.

گروه صنعتی اسکندری با 25 سال حضور موفق در عرصه تولید دستگاه های جوجه کشی بنا به دلایل فنی و اقتصادی اقدام به فروش اقساطی انکوباتور نمی کند. در ادامه به برخی از این دلایل اشاره می کنیم:

فروش نقدی دستگاه های جوجه کشی

با توجه به کیفیت بالای دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری و استفاده از فناوری روز دنیا در تولید آن ها، خریداران این انکوباتورها مایل به خرید نقدی هستند. به همین دلیل با توجه به بازار فروش مناسب دستگاه ها، گروه صنعتی اسکندری دلیلی برای فروش اقساطی برای به دست آوردن سهم از بازار نمی بیند.

استفاده از قطعات با کیفیت بالا و فناوری روز دنیا در ساخت انکوباتورها

در ساخت ماشین های جوجه درآوری گروه صنعتی اسکندری از قطعات با کیفیت بالای خارجی و داخلی استفاده می شود. سنسورهای SHT SENSIRION کالیبره شده در سوئیس و موتورهای انحصاری EIG طراحی و ساخت مالزی، بدنه های از جنس کریستال نشکن و یا تمام PVC، شانه های همه کاره ای بی اس، سیستم چرخش 360 درجه ای و بکارگیری الگوریتم هوش مصنوعی و منطق فازی برای کنترل المان های انکوباتورها، نمونه ای از قطعات و فناوری هایی هستند که منجر به کیفیت در حد استانداردهای جهانی کارخانه EIG می شود.

طبیعی است استفاده از قطعات با کیفیت و فناوری های روز دنیا هزینه تولید و بهای تمام شده انکوباتورهای کمپانی EIG را افزایش می دهد.

با این حال گروه صنعتی اسکندری حاشیه سود کمتری را نسبت به کارخانه های رقیب داخلی در نظر می گیرد. فروش اقساطی با توجه به در نظر گرفتن حاشیه سود کمتر توسط کارخانه منطقی به نظر نمی رسد.

شرایط تورمی و افزایش قیمت دلار

شرایط تورمی در اقتصاد ایران منجر به کاهش ارزش پول ملی می شود. فروش اقساطی در شرایط تورمی و کاهش ارزش پول ملی صرفه اقتصادی برای تولیدکننده ندارد مگر این که تولیدکننده با افزایش قیمت و در نظر گرفتن بهره، زیان ناشی از کاهش ارزش پول را جبران کند.

همچنین همانطور که اشاره شد گروه صنعتی اسکندری برخی قطعات با کیفیت جهانی مانند سنسورهای SHT و موتورهای EIG را از کشورهای سوئیس و مالزی وارد می کند.

به دلیل بی ثبات بودن نرخ ارز در اقتصاد ایران و با افزایش قیمت دلار فروش اقساطی می تواند زیان اقتصادی را برای کارخانه به دنبال داشته باشد.

فروشندگان دستگاه های جوجه کشی اقساطی

کارخانه های با فروش اقساطی مانند کارخانه های سازنده دستگاه های بدنه فلزی محصولات خود را با استفاده از قطعات چینی تولید می کنند که قیمت بسیار پایینی دارند.

برای مثال در ساخت دستگاه های بدنه فلزی از سنسورهای NTC چینی (این سنسورها پس از هر دو دوره نیاز به کالیبره شدن مجدد دارند) و موتورهای با برند چینی لاندا استفاده می شود که از کیفیت و قیمت پایینی برخوردارند به همین دلیل این دستگاه ها بهای تمام شده کمتری داشته و حاشیه سود بالایی دارند.

کارخانه های سازنده دستگاه های با قطعات چینی مانند دستگاه های بدنه فلزی به دلیل کیفیت پایین این انکوباتورها و به دست آوردن سهمی از بازار، محصولات خود را به صورت اقساطی می فروشند.

 

اگر شما هم میخواهید وارد این صنعت پر سود شوید میتوانید با خرید دستگاه جوجه کشی آینده ساز شغل خود باشید

پیشنهادات میکنیم مطالب زیر را در نیز در مورد  جوجه کشی مطالعه نمایید:

 

vc_row]

گروه صنعتی اسکندری در آپارات
گروه صنعتی اسکندری در اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری در فیس بوک
گروه صنعتی اسکندری در تلگرام
گروه صنعتی اسکندری در تویتر
گروه صنعتی اسکندری در یوتیوب
[/vc_row]

فروش اقساطی دستگاه های جوجه کشی

 

لینک های مفید محصولات :