ساخت دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی

ساخت دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی

ساخت دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی | در این ویدئو شاهد ساخت یک دستگاه جوجه کشی دست ساز خواهید بود که با راندمانی بسیار بالا جوجه کشی خواهد نمود ، برای ساخت دستگاه جوجه کشی مذکور نیاز به المنت طفحه ای  به اندازه داخل جهبه مورد نظر شما ( در فیلم ذکر شده است) ، رطوبت سنج ، دماسنج ، بطری آب برای تامین رطوبت (توجه داشته باشید که قسمتی از بطری میبایست سوراخ باشد) دیگر موارد در ویدئو کاملاً واضح میباشد و نیاز به توضیحات اضافی نیست. در صورتی که با هر مشکلی در این ضمینه مواجه شدید میتوانید ااز طریق نظرات با ما در ارتباط باشید. 

البته توجه داشته باشید که شما میتوانید دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت گروه صنعتی اسکندری را نیز خریداری نمایید و از مزیت های ویژه آن نیز استفاده نمایید. دستگاه جوجه کشی خانگی EIG دارای سیستم جوجه کشی اتوماتیک میباشد که کاربر را قادر می سازد تا بدون هیچ دانش فنی در مورد جوجه کشی ، از هر پرنده ای که بخواهد جوجه کشی نماید.

گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران و ۲۴ سال تجربه ساخت انواع دستگاه های جوجه کشی توانسته بهترین دستگاه جوجه کشی را طراحی و تولید نماید. توجه داشته باشید که تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت EIG دارای ۱۲ ماه گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد. برای اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید به فروشگاه آنلاین دستگاه جوجه کشی مراجعه فرمایید.