راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی | اولین چیزی که کاربر میبایست به آن توجه نماید و در نگاه اول به چشم میخورد کیفیت بسته بندی محصول میباشد ، بسته بندی محصولات اصولاً باید به نوعی باشد که در مقابل ضربه و رطوبت کاملاً مقاوم باشد تا در هنگام حمل و نقل به مشکلی بر نخورد ، گاهاً ملاحضه میکنیم که دستگاه های جوجه کشی چینی بدون حتی یونولیت درون جعبه برای کاربران فرستاده شده اند که در طی حمل و نقل دچار شکستگی شده اند. گروه صنعتی اسکندری بسته بندی محصولات خود را به نوعی طراحی کرده است که کاملاً در برابر رطوبت و ضربه مقاوم باشد. بسته بندی دستگاه جوجه کشی اسکندری چند لایه میباشد.

قالب دستگاه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی | دومین گزینه ای که باید به آن در خرید دستگاه جوجه کشی توجه شود قالب ظاهری محصول میباشد ، این قالب ها اگر از پلاستیک کهنه و یا بازیافتی تهیه شوند در هنگام جوجه کشی در دمای ۳۷ درجه گازهایی را از خود بروز میدهند که برای جوجه کشی کاملاً مضر است، دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری به صورت تزریق پلاستیک ساخته میشوند که جدیدترین سیستم ساخت قالب میباشد و همچنین مواد استفاده شده همه از پلاستیک تازه میباشند که به نوعی میتوان گفت بهترین بدنه برای یک دستگاه جوجه کشی محسوب میگردد.

قطعات استفاده شده در دستگاه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی | قطعات الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی خانگی موجود در بازار ایران ۹۰% چینی میباشند ، افرادی که دستگاه های جوجه کشی چینی را به فروش میرسانند اکثراً این محصولات را به صوت آماده از چین خریداری مینمایند و به نام دستگاه جوجه کشی اصل و حتی خارجی به فروش میرسانند اما واقعیت این است که بعد خرید فرد متوجه خواهد شد که راندمان دستگاه فقط ۲۰ الی ۳۰ درصد است!!! گروه صنعتی اسکندری دستگاه جوجه کشی خود را با قطعات مکانیکی و الکترونیکی ساخت مالزی طراحی کرده است که به نوعی راندمان و حتی کارکرد دستگاه تا سالیان سال را تضمین مینماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش و نمایندگی ها

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی | شاید بسیاری از شما تجربه کرده باشید که بعد از خرید دستگاه جوجه کشی خدماتی به عنوان گارانتی به شما ارائه نمیدهند، این موارد بیشتر در دستگاه های جوجه کشی خانگی تقلبی مشاهده شده است، گروه صنعتی اسکندری تمامی دستگاه های جوجه کشی خود را همراه با ۱۲ ماه گارانتی ارائه میدهد که شما در صورت خرابی شما را به نزدیکترین نمایدگی گروه صنعتی اسکندری ارجاع خواهند داد، گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سطح ایران توانسته همیشه رضایت شما عزیزان را فراهم آورد. 

نتیجه گیری

با تفاصیری که در قسمت بالا مشاهده میفرمایید میبایست در هنگام خرید دستگاه جوجه کشی به مواردی توجه فرمایید که از این جمله میتوانیم به گارانتی ، قطعات مورد استفاده ، جنس بدنه ، بسته بندی اشاره نماییم. توجه داشته باشید برای خرید دستگاه جوجه کشی با گارانتی معتبر و قطعات ساخت مالزی میتوانید به فروشگاه آنلاین دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری مراجعه فرمایید.