راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت جوجه کشی

راهنمای خرید از سایت : گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه قدیمی با 25 سال سابقه میباشد مدیریت این کارخانه بر عهده حاج جواد اسکندری از رزمندانگان هشت سال دفاع مقدس بوده و کارخانه مسقر در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه مرکز آذربایجان غربی میباشد. شما در هر نقطه از ایران و کشور های همسایه که باشید. میتوانید به راحتی محصولات این کارخانه را به روش های ذیل خریداری نمایید.

 

  1. این کارخانه در بسیاری از شهرهای ایران دارای نمایندگی فعال فروش میباشد که شما میتوانید با واحد فروش کارخانه تماس گرفته و شماره نمایندگی فروش شهرستان خود را ( اگر وجود داشته باشد ) تهیه کرده و با مراجعه به نمایندگی اجناس را از نزدیک رویت نموده و در صورت صلاح دید خریداری نمایید.
  2. این کارخانه طرف قرار داد با اکثر باربری های حمل خرده بار کشور میباشد و شما میتوانید با تماس با واحد فروش کارخانه کالای منتخب خود را خریداری نمایید تا با استفاده از شرکت های باربری برای شما ارسال شود تا در کمترین زمان ممکن کالای خریداری شده توسط خودتان را در شهر خودتان تحویل بگیرید.
  3.  این کارخانه طرف قرار داد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ( پست پیش تاز ) میباشد. شما میتوانید با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید تا کالای مورد نظرتان از طریق پست پیش تاز برای شما ارسال گردد و درب منزل کالای خریداری شده را تحویل بگیرید.
  4. این کارخانه دارای خودرو های اختصاصی میباشد که کالا های تولیدی را برای برخی از شهرهای بزرگ ایران بصورت اختصاصی و رایگان حمل نموده و تحویل مشتری مینمایند.
    در صورت داشتن هر نوع سوال و برای مشاوره و راهنمایی با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید.