دستگاه جوجه کشی خانگی چیست

دستگاه جوجه کشی خانگی چیست؟ دستگاه جوجه کشی خانگی نوع خاصی از دستگاه های جوجه کشی میباشد که در ابعاد کوچکی طراحی میشود و مناسب برای استفاده و جوجه کشی در منزل میباشند. شما میتوانید این نوع ماشین های جوجه کشی را به صورت دستی نیز بسازید و به راحتی از پرنده های مقاوم جوجه کشی نمایید. شاید برای شما سوال باشد که چرا فقط از تخم های نطفه دار مقاوم جوجه کشی نمایید.

بدلیل اینکه دستگاه های جوجه کشی دستی که در منزل ساخته میشوند از دقت کافی برخوردار نیستند و برای جوجه کشی از پرندگانی مانند طوطی ، کاسکو و… نیاز به دقت دمایی و رطوبتی بسیار بالایی است، بنابراین شما میتوانید با این نوع دستگاه های جوجه کشی از پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین میتوانید به راحتی جوجه کشی نمایید. با توجه به توضیحاتی که در بالا گفته شد چنانچه نیاز به آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در منزل داشته باشید میتوانید بر روی این لینک کلیک فرمایید و یک نمونه از دستگاه های جوجه کشی که میتوانید در منزل بسازید را مشاهده فرمایید. 


سیستم جوجه کشی اتوماتیک

بر خلاف دستگاه جوجه کشی دست ساز ، ماشین های جوجه کشی کارخانه ای قابلیت تنظیم دقیق دما و رطوبت را دارا میباشند ، بدین صورت شما میتوانید با استفاده از دستگاه های جوجه کشی کارخانه ای مانند سری دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور ساخت گروه صنعتی اسکندری براحتی از تمامی پرندگان با بالاترین راندمان جوجه کشی نمایید. نکته ی دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که دستگاه های جوجه کشی خانگی ساخت EIG امکان جوجه کشی تمام اتوماتیک را نیز دارا میباشند ، این امکان برای افرادی طراحی شده است که هیچ دانش فنی در مورد جوجه کشی ندارند و برای جوجه کشی کافی است تا پرنده مورد نظرشان را از بین پرندگان روی برد دستگاه انتخاب نمایند و تخم ها را درون دستگاه قرار دهند تا به صورت کاملاً اتوماتیک دستگاه شروع به جوجه کشی از این تخم های نطفه دار نماید. 


سیستم جوجه کشی دستی

دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت گروه صنعتی اسکندری علاوه بر سیستم تمام اتوماتیک از سیستم جوجه کشی حرفه ای نیز بهره برده است که کاربر میتواند با استفاده از این سیستم از تمامی پرندگان مانند طوطی ، کاسکو ، قو  و حتی خزندگان مانند لاک پشت نیز به راحتی جوجه کشی نماید. توجه داشته باشید در دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور از سنسور فوق پیشرفته SHT برای سنجش دقیق دما و رطوبت استفاده شده است،


دستگاه جوجه کشی مناسب برای استفاده در منزل

گروه صنعتی اسکندری یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی میباشد که با بیش از ۲۴ سال تجربه در این زمینه توانسته همیشه بهترین ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی را تولید نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های جوجه کشی تولیدی گروه صنعتی اسکندری میتوانید به فروشگاه دستگاه های جوجه کشی اسکندری مراجعه فرمایید.

از جمله بهترین دستگاه های جوجه کشی ساخت EIG میتوانیم به دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱ ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۵ ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۶ اشاره نماییم.