راهنمایی خرید دستگاه جوجه کشی

امروزه برند های مختلف ، دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و راندمان بالا تولید میکنند یکی از برند های معرف این عرصه که دستگاه های جوجه کشی با کیفیت تولید میکند برند اکسترا میباشد در ادامه می خوانیم :

چگونه یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت  بخریم ؟

ویژگی های دستگاه جوجه کشی با کیفیت

بدنه دستگاه

برد دستگاه

المنت و نمایشگر دیجیتال

سیستم چرخش

و در پایان به بررسی نقاط قوت و ضعف این دستگاه جوجه کشی با کیفیت خواهیم پرداخت

دانلود فیلم   | نمایش فیلم در آپارات

چگونه یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت  بخریم ؟

وقتی ما برای خرید دستگاه جوجه کشی به فروشگاه ها مراجعه میکنیم با انواع مختلف ماشین های جوجه کشی در رنج های قیمتی مختلف بر میخوریم و از فروشنده قیمت و کیفیت محصولات را جویا میشویم و در نهایت محصولی را انتخاب میکنیم  که به رنج قیمت  و کیفیتی که مد نظر داریم  نزدیک است. توی این مقاله سعی میکنیم  فرق بین چند دستگاه جوجه کشی مختلف رو بدون مد نظر قرار دادن نام و اسم  برند تحلیل و بررسی نماییم تا بتوانید بهترین دستگاه جوجه کشی را انتخاب نمایید.

ویژگی های دستگاه جوجه کشی با کیفیت

 

بدنه دستگاه اکسترا و مینی کاکس

ایزی باتور 5 دستگاه جوجه کشی

ایزی باتور 5 دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی اکسترا 5 (دستگاه جوجه کشی ارزان) از جنس کریستال نشکن ساخته شده که با شفافیت بالا باعث زیبای خاص نیز میشود و موجب میگردد که شما بتوانید داخل دستگاه را به خوبی مشاهده فرمایید. دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین از ABS یک میل ساخته شده که در برخی نقاط به کمتر از این مقدار نیز نمیرسد. در این قسمت دستگاه جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری به دلیل مستحکم بودن و جنس بدنه خوب لایق تقدیر است و پیروز میدان هست.

برد دستگاه:

برد دستگاه جوجه کشی اسکندری ساخت مالزی بوده و سنسور های آن سویسی میباشند ، که کیفیت بسیار عالی رو دارد در حالی که برد دستگاه کاکس ماشین چینی بود و قیمتی کمتر از 400 سنت را دارد که بعد مدتی کارکرد متاسفانه باید تعویض نمایید.

المنت و نمایشگر دیجیتال :

دستگاه جوجه کشی - نمایشگر

دستگاه جوجه کشی – نمایشگر

 

این دستگاه (اکسترا)دارای یک نمایشگر دیجیتال و یک برد پیش رفته دیجیتال است که بصورت کاملا خودکار و با سیستم هوشمند با تکنولوژی فازی با استفاده از المنت های روکش دار درجه جرارت دستگاه را بصورت دقیق تنظیم می نماید. دستگاه ایزی باتور پنج درقسمت پایین دستگاه دارای شیارهای است که برای تامین رطوبت دستگاه در داخل آنها آب ریخته مشود استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان بوده و نیاز به هیچ تخصص و یا مهارت خاصی ندارد این دستگاه جوجه کشی  با برق ۲۲۰ ولت شهری معمولی مورد استفاده قرار میگیرد و توان مصرفی آن حدودا ۳۰ وات معادل یک سوم یک لامپ ۱۰۰ وات میباشد.

دستگاه صنایع کاکس ماشین دارای یک المنت بی کیفیت بوده که احتمال آتش سوزی و ایجاد خسارت به شما رو دارد همانطور که در شکل زیر میبینید سیم ها و المنت این دستگاه به صورت استندارد نصب نشده و برای شما خطر آفرین میباشد.این دستگاه امکان کار کرد با باطری را نیز دارد.که در ظاهر ویژگی مثبتی محصوب میشود ولی چون قطعات ناسازگاری با ولتاژ های مختلف استفاده شده دستگاه با باطری سازگاری چندان خوبی ندارد.

 

 

 

سیستم چرخش:

 

چرخش 360 درچه تخم ها در داخل دستگاه جوجه کشی

به جرات میتوان گفت ۹۹% دستگاه های جوجه کشی خانگی در جهان از سیستم چرخش ۳۶۰ درجه تخم نطفه دار بی بهره اند. در بیشتر دستگاه های جوجه کشی خانگی سیستم چرخش به صورت ۹۰ درجه میباشد. و برای اولین بار در سطح خاورمیانه و ایران گروه صنعتی اسکندری با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا سیستم چرخش افقی و ۳۶۰ درجه را در دستگاه جوجه کشی ۱۲ عددی تعبیه کرده است تا تخم های نطفه دار دقیقاً همانند شرایط مرغ مادر مورد چرخش قرار گیرند. شایان ذکر است که در سطح دنیا فقط دو سازنده دستگاه جوجه کشی از این نوع چرخش در ساخت دستگاه های جوجه کشی خود استفاده کرده اند. اما سیستم چرخش کاکس ماشین به دلیل کمبود فضا به صورت 30 درجه انجام میشود و تخم مرغ برخلاف دستگاه جوجه کشی اسکندری به صورت عمودی قرار میگیرند که باعث میشود زرده تخم مرغ به پوسته آن بچسبد و بازدهی کمتر را به ارمغان بیاورد.

چرخش تخم در داخل ماشین جوجه کشی ۱۲ تایی بصورت ۳۶۰ درجه و به شکل مداوم انجام میگیرد که این مهم راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را به طرز قابل توجهی افزایش میدهد

 

نقاط قوت دستگاه های جوجه کشی اکسترا:

  •  خدمات و پشتیبانی سریع
  •  مصرف برق کم
  •  سنسور های سئویسی
  •  شیک و با دوام و قابل شستشو
  •  قابل حمل و سبک
  •  بدنه از جنس کریستال نشکن جهت رویت جوجه هنگام خروج از تخم
  •  بدون نیاز به تنظیم توسط کاربر
  • سیستم چرخش هوشمند
  • ارزان و با کیفیت

 

 

 

گروه صنعتی اسکندری در آپارات
گروه صنعتی اسکندری در اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری در فیس بوک
گروه صنعتی اسکندری در تلگرام
گروه صنعتی اسکندری در تویتر
گروه صنعتی اسکندری در یوتیوب