انکیباسیون تخم نطفه دار

انکیباسیون تخم نطفه دار در اصل یک محفظه میباشد درون یک دستگاه که شرایط مورد نیاز را برای رشد جنین داخل تخم فراهم می آورد ، این دستگاه ها را اکثراً با نام های دستگاه جوجه کشی ، ماشین جوجه کشی ، انکیباسیون و… میشناسیم.

شاید ذهن شما هم درگیر این موضوع باشد که کدام یک بهتر است انکیباسیون تخم نطفه دار یا اینکه جوجه کشی طبیعی!! به جرات میتوان گفت محفظه دستگاه جوجه کشی دقیق تر از مرغ مادر عمل مینماید، زیرا در جوجه کشی طبیعی احتمال تغییر دما ، تغییر رطوبت و… وجود دارد اما در دستگاه جوجه کشی تخم های نطفه دار به صورت دائم در شرایط مطلوب خواهند بود و دما ، رطوبت ، چرخش ، مدت زمان ستر ، مدت زمان هچر ، میزان غلظت اکسیژن و… به صورت دقیق رسد خواهد شد.

درآمد زایی از طریق دستگاه جوجه کشی

بسیاری از افراد از طریق جوجه کشی مصنوعی با استفاده از دستگاه جوجه کشی درآمد بسیاری خوبی را دارند ، انها از این طریق جوجه های یک روزه را تولید کرده و به فروش میرسانند. بسیاری از افراد هم با استفاده از دستگاه جوجه کشی خانگی دقیق مانند سری ایزی باتور و یا آرکام شروع به جوجه کشی از پرنده های زینتی مینمایند که این مورد هم جزو پر درآمد ترین مشاغل در این زمینه محسوب میگردد.

 

دستگاه های جوجه کشی مناسب برای این کار

برای خرید یک دستگاه جوجه کشی مناسب ابتدا باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشیم که کدام کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی با کیفیت ترین دستگاه را تولید مینماید و البته از گارانتی و خدمات پس از فروش بهتری برخوردار است. پیشنهاد ما استفاده از دستگاه جوجه کشی آرکام کره در بین دستگاه های خارجی و دستگاه جوجه کشی اسکندری در بین دستگاه های جوجه کشی ایرانی میباشد . از آنجایی که دستگاه جوجه کشی آرکام کره با قیمت بسیار بالایی (حدود ۳ برابر قیمت واقعی) در ایران به فروش میرسد پیشنهاد ما خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور میباشد ، در میان سری ایزی باتور نیز دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی ایزی باتور ۶ را میتوان بهترین و دقیقترین دستگاه جوجه کشی اسکندری دانست ، برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید به فروشگاه دستگاه های جوجه کشی اسکندری مراجعه فرمایید.