آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی | در این ویدئو آموزشی به صورت کاملاً واضح نحوه ساخت یک دستگاه جوجه کشی در خانه با لوازمی ساده را برای شما بازگو خواهیم نمود. همانطور که مشاهده فرمودید در این ویدئو آموزشی شما میتوانید یک دستگاه جوجه کشی ساده را بسازید و برای ساخت آن نیز نیاز به برخی ابزار آلات ساده دارید که میبایست خریداری نمایید. شما میتوانید از فروشگاه دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری یکی از ماشین های جوجه کشی این واحد تولیدی را به قیمتی ارزان خریداری فرمایید.

البته توجه داشته باشید که دستگاه های ساخت EIG کاملاً استاندارد بوده و در جوجه کشی از هر پرنده ای مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، اردک ، غاز ، بوقلمون و… راندمانی معادل ۹۵ درصدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر این دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای ۱ سال گارانتی بی قید و شرط میباشد که تا ۲۴ ماه به طور کامل محصول را تضمین مینماید و در صورت خرابی به صورت رایگان تعویض و یا تعمییر خواهد شد. این واحد تولیدی با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

همچنین نکته دیگری که میبایست توجه فرمایید امکان جوجه کشی اتوماتیک در دستگاه های جوجه کشی اسکندری میباشد که بدین معناست شما بدون نیاز به هیچ دانشی در مورد جوجه کشی میتوانید نوع پرنده را از برد دستگاه انتخاب نموده و تخم ها را درون دستگاه قرار دهید سپس دستگاه به صورت خودکار شروع به جوجه کشی از آن خواهد نمود ، این در حالی است که شما در دستگاه های جوجه کشی دست ساز باید حتماً میزان دما و رطوبت را بدانید و تنظیم نمایید که در دستگاه جوجه کشی خانگی EIG نیازی به این کار نیست.