آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه

ساخت دستگاه جوجه کشی 3

ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه

ساخت دستگاه جوجه کشی 4

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

19 thoughts on “آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه”

  1. ببخشید این دستگاه های جوجه کشی به طور حتمی جواب می دن و جوجه از تخم درمیاد؟وآیا تخمی که از فروشگاه ها به صورت شانه ای می خریم برای این کار خوب اند؟؟

    1. نخیر این نوع تخم ها نطفه دار نیستند و امکان جوجه کشی در آنها وجود ندارد، در مورد سوال بعدیتون هم باید بگم که بله این دستگاه های کاملاً تست شده اند و شما میتوانید با خیالی راحت با استفاده از این دستگاه ها جوجه کشی نمائید. البته میتوانید سری هم به فروشگاه دستگاه های جوجه کشی بزنید و دستگاهی با راندمان بالا را خریداری بفرمائید.

  2. ببخشید از چه لامپی استفاده کنم؟ چون لامپ 100 استفاده کردم ولی سوخت و جنین مرد من هرجا رفتم ترموستات نداشت بنا بر این تصمیم گرفتم بدون ترموستات ادامه بدم الان بدون اون میتونم ادامه بدم یا خیر؟ لطفا برا سوال یکم منطقی جواب بدی چون لامپ 100 میسوزد.

    1. این یک چیز کاملاً اختیاری هست و شما باید اندازه جعبه و لامپ را به نوعی انتخاب نمایید که دمای برخوردی با لامپ 37.5 درجه باشد.

  3. سلام ببخشید برای تنظیم رطوبت نسبی که 60%می باشد چگونه بدون خریداری رطوبت سنج اندازه گیری کنم یه دستگاه برام ساختن دمابه 50تومان ولی می خواستم بدونم چون دما ثابته چند تا چجوری ظرف آب بدارم تا رطوبت دقیق باشه لطفا سریع خبر دهید

    1. تشخیص درصد دما بسیار مشکل است و ما توصیه میکنیم که حتماً رطوبت سنج خریداری بفرمایید زیرا برای تشخیص رطوبت به صورت تجربی نیاز به تجربه بسیار زیادی دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.