آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه

ساخت دستگاه جوجه کشی 3

ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه

ساخت دستگاه جوجه کشی 4

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

29 thoughts on “آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه”

  1. دمتون گرم عالی بودفقط نتونستنم ترموستات و اینارو وصل کنم به هم که بردم بیرون واسم وصلش کردن الانم تخم نطفه دار گذاشتم توش

   1. بستگی به خودتون داره که کدوم یکی رو راحت تر بتونید بسازید یا حتی آدم فنی باشید یا نه که بتونید در ساخت یک دستگاه جوجه کشی موفق بشید.

  2. ببخشید این دستگاه های جوجه کشی به طور حتمی جواب می دن و جوجه از تخم درمیاد؟وآیا تخمی که از فروشگاه ها به صورت شانه ای می خریم برای این کار خوب اند؟؟

   1. نخیر این نوع تخم ها نطفه دار نیستند و امکان جوجه کشی در آنها وجود ندارد، در مورد سوال بعدیتون هم باید بگم که بله این دستگاه های کاملاً تست شده اند و شما میتوانید با خیالی راحت با استفاده از این دستگاه ها جوجه کشی نمائید. البته میتوانید سری هم به فروشگاه دستگاه های جوجه کشی بزنید و دستگاهی با راندمان بالا را خریداری بفرمائید.

   1. با سلام. شما میتوانید نمونه های چینی یا المانی اصل را خریداری بفرمایید که نمونه های چینی قیمتی حدود 15 الی 25 هزار تومان دارند.

   1. شیشه هایی که مشاهده میفرمایید جهت تثبیت دمایی و صرفاً جهت آزمایش قرار داده شدن. بهتر است این مورد را نادیده بگیرید.

  3. ببخشید از چه لامپی استفاده کنم؟ چون لامپ 100 استفاده کردم ولی سوخت و جنین مرد من هرجا رفتم ترموستات نداشت بنا بر این تصمیم گرفتم بدون ترموستات ادامه بدم الان بدون اون میتونم ادامه بدم یا خیر؟ لطفا برا سوال یکم منطقی جواب بدی چون لامپ 100 میسوزد.

   1. این یک چیز کاملاً اختیاری هست و شما باید اندازه جعبه و لامپ را به نوعی انتخاب نمایید که دمای برخوردی با لامپ 37.5 درجه باشد.

  4. سلام ببخشید برای تنظیم رطوبت نسبی که 60%می باشد چگونه بدون خریداری رطوبت سنج اندازه گیری کنم یه دستگاه برام ساختن دمابه 50تومان ولی می خواستم بدونم چون دما ثابته چند تا چجوری ظرف آب بدارم تا رطوبت دقیق باشه لطفا سریع خبر دهید

   1. تشخیص درصد دما بسیار مشکل است و ما توصیه میکنیم که حتماً رطوبت سنج خریداری بفرمایید زیرا برای تشخیص رطوبت به صورت تجربی نیاز به تجربه بسیار زیادی دارید.

   1. با سلام رطوبت سنج های المانی به زودی در وب سایت قرار خواهد گرفت. قیمت این رطوبت سنج ها حدوداً ۶۰ هزاز تومان میباشد.

  5. سلام
   من دستگاه رو ساختم دفعه اول ۱۰۰تا تخم گذاشتم فقط ۱۳تاش در آمد. این دفعه ۷۰ تا تخم بلدرچین گذاشتم فقط یک عدد بیرون آمد. به نظر شما چکار باید بکنم.

   1. دوست عزیز پیشنهاد ما به شما خرید یکی از دستگاه های آماده گروه صنعتی اسکندری میباشد که به صورت تمام اتوماتیک جوجه کشی مینماید. در دستگاه های جوجه کشی دست ساز احتمال خطا بسیار زیاد است و احتمال مشکل کار شما هم در تامین رطوبت میباشد.

   1. با سلام شما میتوانید از یک برد بسیار یاده که ولتاژ رو میاره پایین استفاده کنید و باطری ماشین را به لامپ و یا حتی موتور وصل نمایید اما قبل از اتصال حتماًتوجه داشته باشید که ولتاژ کمتر شده باشد.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.